KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9377009

nr 937 7009

Göte Göransson

(f. 1921), Sverige

Akvarell, Göte Göransson (f. 1921), Fåfängan, signerad, 57x77

Göte Göransson, svensk målare född 1921.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 26 januari 2015
kl 18:58:36

  • Tema
  • 26 jan

Stockholmsmotiv

Läs mer om Stockholmsmotiv

Göte Göransson

Läs mer om Göte Göransson